Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V apríli 2017 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
30.4.Beridzeho napĺňa dôležitosť pre tímTRE - ZIL 2:1, 29.kolo | mjGólový účet v našom drese si otvoril ešte v prvom jarnom kole na bratislavských Pasienkoch. Druhý presný zásah pridal do siete novopečeného majstra zo Žiliny. Gruzínsky rýchlik Giorgi Beridze vyrovnal skóre zápasu a naštartoval ním mužstvo k obratu a trom bodom.
30.4.ASTV: Živý prenos z druhého dňa turnaja This is my sen 2017astvASTV vám prináša Živý prenos z prvého dňa turnaja This is my sen 2017.
29.4.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (2:1).
28.4.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - MŠK Žilina (2:1).
28.4.Dôležité víťazstvo proti dnes už majstrovskej ŽilineTRE - ZIL 2:1, 29.kolo | tasr, foto: tasrZverenci trénera Martina Ševelu získali dôležité tri body do tabuľky Fortuna ligy, keď na Sihoti zdolali dnes už majstrovskú Žilinu 2:1 (1:1). O góly AS sa postarali Giorgi Beridze a Rangelo Janga.
28.4.Projekt Hviezdy deťom podporil aj púchovský DSS Nosice a Dr. Klauna astnV závere minulého roka a úvodných mesiacov aktuálneho prišiel čas na odovzdanie výťažku z charitatívneho podujatia Hviezdy deťom. Posledným z pätnástich obdarovaných subjektov je púchovský Domov sociálnych služieb Nosice (2000 €), ktorý zabezpečuje celoročný pobyt pre mentálne a telesne postihnuté deti od troch rokov a pre dospelých občanov s duševnými poruchami, kombináciou telesného postihnutia s duševnými poruchami a poruchami správania sa.
28.4.Konečná tabuľka This is my sen 2017astnKonečná tabuľka turnaja "This is my sen 2017".
28.4.ASTV: Skovajsa pred zápasom proti ŽilineTRE - ZIL 2:1, 29.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Lukášom Skovajsom pred zápasom 29. kola Fortuna ligy proti MŠK Žilina (piatok, 28. apríla, 18.00 h).
27.4.Zápas proti Žiline s florbalistami, Valenciou, West Ham United a playstation zónouastnSihoť čaká exkluzívny ligový súboj dvoch mužstiev vyznávajúcich ofenzívny štýl hry. V piatkovom stretnutí 29. kola Fortuna ligy privítame MŠK Žilina (18.00 h). Ako dosluhujúci majster Slovenska privítame dnes už istého šampióna pre ročník 2016/2017. Zápasu nebude chýbať skvelý náboj. V drese hosťujúceho mužstva sa predstaví až pätica bývalých hráčov AS. Navyše, na lavičke MŠK budú sedieť bývalí tréneri AS Adrián Guľa a Marián Zimen.
27.4.Matejka: Pomýšľali sme na zlatoastnFlorbalisti AS Trenčín dosiahli v nedávno skončenom ročníku extraligy skvelý úspech. Prebojovali sa až do finále najvyššej slovenskej súťaže. Nestačili však na suveréna zo Záhorskej Bystrice a sériu prehrali hladko 0:3. Kapitán tímu a tréner Juraj Matejka mal po záverečnom klaksóne sezóny zmiešané pocity. Cítil šancu na zisk majstrovského titulu.
27.4.Obhajcom Slovan Bratislava, tento rok s účasťou Valencie a West Ham UnitedastnTretí ročník aprílového turnaja „This is my sen“ (TiMS) určený pre hráčov kategórie U11 prináša najlepšie obsadenie vo svojej krátke histórii. Štadión na Sihoti privíta šestnásť tímov zo siedmich krajín. Zápolenie najstarších prípraviek na štadióne na Sihoti sa napriek svojej krátkej histórii stalo najlepšie obsadeným turnajom pre mladých futbalistov do jedenásť rokov na Slovensku.
26.4.Hádzanárky potrápili favorizovanú Slaviu PrahaastnHádzanárky HK AS Trenčín sa so sezónou v medzinárodnej WHIL rozlúčili prehrou. Na domácej palubovke potrápili favorizovaný český tím DHC Slavia Praha, ktorému podľahli 24:28 (12:12).
26.4.Aegon končí ako generálny partner AS TrenčínmgPoisťovňa Aegon končí posledným zápasom tohto ročníka Fortuna ligy v pozícii generálneho partnera AS Trenčín. „Aegon bol jednou z prvých spoločností, ktorá ukázala rešpekt a dôveru v systém práce nášho futbalového klubu. Do AS Trenčín vstúpila v pozícii generálneho partnera v našej nováčikovskej sezóne. Po troch rokoch strávených v druhej najvyššej súťaži sme mali smelé ciele a plány. Práve Aegon bola firma, ktorá nás v tomto čase začala výrazne podporovať,“ povedal marketingový manažér klubu Igor Schlesinger.
25.4.Kleščík: Učíme sa otvárať obrany súperov ako kedysi v druhej ligemjSobotňajšie popoludnie na Sihoti prinieslo poriadnu drámu. Zápas proti Ružomberku (2:1) bol otvorený až do záverečných chvíľ. O osude dôležitého stretnutia v boji o účasť v predkole Európskej ligy rozhodla víťazná mentalita. Zverenci trénera Martina Ševelu uspeli, hoci sa stretnutie dlho nevyvíjalo v náš prospech.
24.4.Fotogaléria zo zápasu proti RužomberkuastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 28. kola Fortuna ligy proti MFK Ružomberok.
24.4.Tento tím bude AS Trenčín reprezentovať na turnaji This is my sen 2017astnTento tím do jedenásť rokov bude AS Trenčín reprezentovať na turnaji This is my sen 2017.
24.4.Prvoradý je tímový úspech, usmieval sa po premiérovom zásahu ManceTRE - RUZ 2:1, 28.kolo | mjPo víťaznom zápase proti Ružomberku žiaril spokojnosťou. Bol doslova na neudržania. Pri rozhovoroch vášnivo gestikuloval rukami a naširoko sa usmieval. Chorvátsky útočník Antonio Mance si otvoril gólový účet na Slovensku. V súboji proti Liptákom vyrovnal nepriaznivý stav a naštartoval náš tím k obratu.
23.4.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti RužomberkuastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (2:1).
23.4.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti RužomberkuastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (2:1).
22.4.Skvelý druhopolčasový obrat proti RužomberkuTRE - RUZ 2:1, 28.kolo | tasrZverenci trénera Martina Ševelu zdolali v zápase 28. kola Fortuna ligy MFK Ružomberok 2:1 (0:1). Výsledok stretnutia sme otočili v druhom polčase zásluhou gólov Antonia Manceho a Jamesa Lawrenca.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa