Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V máji 2017 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.5.Fotogaléria zo zápasu proti ŽilineastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 29. kola Fortuna ligy proti MŠK Žilina.
1.5.Jakub Paur druhý v Súboji zručností, striebro aj pre Frťalu z U15úlkJakuba Paura sa stal druhým najvšestrannejším hráčom Fortuna ligy. V nedeľňajšom Súboji zručnosti na štadióne v Poprade ho len o bod zdolal podbrezovský Pablo Podio. AS Trenčín uspel aj v čiastkovom súboji, keď najtvrdšiu strelu súťaže mal Igor Šemrinec. Darilo sa nám aj v Minisúboji zručnosti do 15 rokov, v ktorom obsadil náš Dominik Frťala rovnako ako Paur druhé miesto. Stali sme sa tak najúspešnejším klubom v premiérovej edícii exhibičnej súťaže organizovanej Úniou ligových klubov v spolupráci s klubmi Fortuna ligy.
3.5.Futbalisti AS z Novomeského a Marius Pedersen podporili Deň zemeastnMladí futbalisti AS Trenčín zo Základnej školy Novomeského podporili počas minulého týždňa „Deň Zeme“. Ten si pripomíname tradične 22. apríla. Počas tohto obdobia upozorňujeme na často nevratné dopady ničenia životného prostredia.
3.5.Mužstvo je silné fyzicky aj psychicky, tvrdí PaurmjBoj o pohárovú Európu vchádza do záverečnej fázy. Nezlomná vôľa a chuť po víťazstvách sa na Sihoti prejavila opäť v plnej sile. Družina trénera Martina Ševelu zdolala Žilinu (2:1), keď podobne ako proti Ružomberku otáčala nepriaznivý stav.
5.5.Doposiaľ najlepší This is my sen pre FerencvárosastnMaďarský Ferencváros Budapešť sa stal víťazom tretieho ročníka turnaja „This is my sen“ (TiMS) určeného pre hráčov kategórie do jedenásť rokov. Tohtoročný TiMS priniesol najlepšie obsadenie vo svojej krátkej histórii. Štadión na Sihoti privítal šestnásť tímov zo siedmich krajín. Najväčšími lákadlami boli anglický West Ham United a španielska Valencia CF, ale aj Slavia Praha, Wisla Krakov, Zaglebie Lubin alebo už spomenutý Ferencváros. Zápolenie najstarších prípraviek na štadióne na Sihoti sa napriek svojej krátkej histórii stalo najlepšie obsadeným turnajom pre mladých futbalistov do jedenásť rokov nielen na Slovensku.
7.5.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti TrnaveastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - Spartak Trnava (3:4).
7.5.Tri góly doma proti Trnave na tri body nestačiliTRE - TRN 3:4, 30.kolo | tasr, foto: tasrZverenci trénera Martina Ševelu prehrali v zápase 30. kola Fortuna ligy proti Spartaku Trnavu 3:4 (1:1). Hoci sme skórovali ako prví, Trnava otočila skóre stretnutia vďaka úspešným brejkom vo svoj prospech.
7.5.ASTV: Lawrence pred zápasom proti TrnaveTRE - TRN 3:4, 30.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s Jamesom Lawrencom pred zápasom 30. kola Fortuna ligy proti Spartaku Trnavu (nedeľa, 7. mája, 15.20 h).
8.5.O lepší výsledok nás obrali zbytočné chyby, skonštatoval ŠemrinecTRE - TRN 3:4, 30.kolo | mjHoci sme zápas proti Spartaku Trnava (3:4) začali oveľa lepšie ako predchádzajúce súboje proti Ružomberku a majstrovskej Žiline, body doma nezostali. Individuálne chyby znamenali v zápase plnom gólov prehru a komplikáciu v boji o postup do pohárovej Európy.
9.5.Brankársky kemp RH12 aj pre hráčov, zľava pre futbalistov AS TrenčínastnDvere už štrnásteho futbalového kempu otvára v úvode prázdnin Brankárska akadémia Romana Hodála. Zásadnou zmenou je, že futbalová škola zameraná na brankárov organizuje po prvý raz aj kemp pre hráčov v poli. Termín konania spojených kempov je 30. júna až 5. júla. Dejiskom bude Trenčín. Termín uzávierky prihlášok je 15. jún. Šesťdňový tréningový tábor je určený pre nádejných gólmanov od osem do osemnásť rokov (ročníky narodenia 1999 – 2009). Hráči AS Trenčín majú garantovanú zľavu vo výške 15%. Brankári získajú v rámci kempu iné bonusy.
9.5.Fotogaléria zo zápasu proti TrnaveastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 30. kola Fortuna ligy proti Spartaku Trnava.
9.5.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti TrnaveastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - Spartak Trnava (3:4).
10.5.Na tohtoročnom nábore opäť viac ako sto detí astnNedávny nábor dievčat a chlapcov do prípraviek AS Trenčín priniesol rovnako ako pred rokom rekordný záujem detí a rodičov. Počas pondelňajšieho podvečera sa na štadióne na Sihoti zapísalo do najmladších družstiev nášho klubu celkovo 109 detí, čo je o jedno viac ako pred rokom.
12.5.Jakub Ragan mládežníckym hráčom mesiaca februárastnMládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac február sa stal Jakub Ragan z tímu do jedenásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako štyrmi rokmi a je vzorom aj pre iné slovenské kluby, pokračujeme aj v tomto roku. Dnes sme začali oceňovať šiestu desiatku hráčov z našej mládežníckej základne.
16.5.ASTV: Rozhodnite o tom, kto strelil gól za mesiac aprílastvASTV vám prináša ďalšiu edíciu ankety o najkrajší gól za uplynulý mesiac v podaní strelcov AS Trenčín. Rovnako ako v prípade marcového gólu, aj ten aprílový určíte svojimi hlasmi vy. Najkrajším gólom za marec sa stal presný zásah Adama Gažiho z tímu do 14 rokov.
16.5.Projekt „Poď na futbal, podpor svoj klub“ sa zastavil aj na Gymnáziu Ľ. ŠtúraastvFutbalový klub AS Trenčín v spolupráci so združením fanúšikov Légia Laugaricio pokračuje v projekte „Poď na futbal, podpor svoj klub“, ktorý je zameraný na študentov trenčianskych stredných škôl. Pred každým z našich domácich stretnutí jarnej časti súťaže sa zastavíme na vybranej strednej škole. Počas nášho stredoškolského turné sme zastavili aj na Gymnáziu Ľudovíta Štúra.
17.5.Pozývame kluby a jednotlivcov na seminár s témou Zákon o športeastnFutbalový klub AS Trenčín, Asociácia športov Trenčín, Učená právnická spoločnosť, Facility Hub System a mesto Trenčín pripravili pre všetky športové kluby a jednotlivcov seminár pod názvom „Zákon o športe – zmluvné vzťahy, dane a odvody klubov, zväzov športovcov, športových odborníkov a dobrovoľníkov v športe“.
17.5.Florbalová prípravka strieborná na turnaji o Pohár prezidenta SZFBastnMladšia prípravka Florbalového klubu AS Trenčín obsadila začiatkom mája skvelé druhé miesto na turnaji o Pohár prezidenta SZFB. Košický turnaj bol neoficiálnymi majstrovstvami Slovenska pre najmladšiu florbalovú kategóriu. Mladí reprezentanti AS Trenčín získali strieborné medaile v konkurencii dvanástich tímov z celého Slovenska.
18.5.Uzavreli sme Hviezdy deťom 2016, tešíme sa na tie tohtoročnéastnCharitatívne podujatie Hviezdy deťom pokorilo v ôsmom roku svojho života hranicu 122 000 €. Náš futbalový klub pomohol počas tohto obdobia vďaka podpore viacerých spoločností, drobných firiem a jednotlivcov mnohým nielen v našom regióne.
19.5.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti Slovanu BratislavaastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - Slovan Bratislava (3:2).
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa