Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2015 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
1.6.Skovajsovi k prvému gólu zablahoželal ČögleyZMO - TRE 1:3, 33.kolo | mjNastúpil na svoj štvrtý zápas v najvyššej súťaži a v základnej zostave sa ocitol iba druhý raz v kariére. Napriek tomu si z pozície stopéra otvoril ligový strelecký účet. Mladík Lukáš Skovajsa pridal náš tretí gól v sobotňajšej rozlúčke s úspešnou sezónou na ihrisku ViOnu Zlaté Moravce (3:1).
2.6.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti Zlatým MoravciamastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 33. kola Fortuna ligy ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín 1:3 (0:1).
3.6.ASTV: Príchod majstrov a oslavy na pódiu na Mierovom námestíastvASTV vám prináša príchod majstrovského tímu AS Trenčín na oficiálne oslavy na Mierovom námestí v Trenčíne a následné oslavy na pódiu.
3.6.Hviezdy deťom so Škrtelom, Tatarom a festivalom športovastnUž v nedeľu 7. júna sa uskutoční siedmy ročník tradičnej charitatívnej akcie Hviezdy deťom, ktorú od jej vzniku pripravuje futbalový klub AS Trenčín so svojimi partnermi. Počas uplynulých šiestich rokov putovalo vďaka podpore podujatia na pomoc tým, ktorí to skutočne potrebujú, už viac ako 85 000 eur.
3.6.ASTV: Gratulácia od ViOnu pred záverečným kolom FLastvASTV vám prináša ceremóniu, ktorá sa uskutočnila pred našim záverečným zápasom aktuálneho ročníka Fortuna ligy na štadióne ViOnu Zlaté Moravce. Domáci klub zagratuloval generálnemu manažérovi AS Trenčín Róbertovi Rybníčkovi, trénerovi Martinovi Ševelovi a kapitánovi mužstva Petrovi Kleščíkovi k zisku majstrovského titulu a víťazstvu v Slovnaft Cupe. Ďakujeme!
3.6.Tréner prikázal premiantovi Jančovi, aby sa nebál hraťmjOsemnásť rokov oslávi až v polovici letných prázdnin, no už má za sebou premiéru vo Fortuna lige. Denis Jančo nastúpil na ihrisku Zlatých Moraviec na posledných sedem minút riadneho hracieho času a užil si ich naplno.
4.6.ASTV: Strihanie brady Igora ŠemrincaastvASTV vám prináša strihanie brady Igora Šemrinca počas oficiálnych osláv majstrovského titulu na Mierovom námestí v Trenčíne.
5.6.Poznáme súpisky tímov a program akcie Hviezdy deťomastnTradičnú charitatívnu akciu „Hviezdy deťom“ čaká už v nedeľu siedme pokračovanie. Po troch ročníkoch konaných priamo na Mierovom námestí v Trenčíne sa vraciame na štadión, kde sme pripravili ďalší deň plný zábavy.
6.6.NAPÍSALI O NÁS v Denníku ŠportDenník ŠportDenník Šport priniesol pred týždňov v rubrike "Dialóg na víkend" rozhovor s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom. My vám ho dnes prinášame v kompletnom znení.
8.6.Predaj permanentných vstupeniek aj s novinkamiastnFutbalový klub AS Trenčín štartuje predaj permanentných vstupeniek na ročník 2015/2016. Pred začiatkom novej sezóny vám prinášame aj novú kategorizáciu vstupov na zápasy vášho mužstva.
9.6.Fotogaléria zo dňa, ktorý bol venovaný majstromastnFotogaléria Petra Kapustu a Tomáša Somra z 31. mája kedy prebehli oslavy zisku titulu majstra Slovenska a víťazstva v Slovnaft Cupe na Mierovom námestí v Trenčíne. Hráči sa zúčastnili aj MDD v Južanke a spoločne s futbalovými veteránmi boli na prijatí u primátora mesta Trenčín Richarda Rybníčka.
10.6.Fotogaléria z akcie Hviezdy deťom 2015astnFotogaléria Petra Kapustu z akcie Hviezdy deťom 2015.
10.6.Aegon naďalej generálnym partnerom AS TrenčínastnPoisťovňa Aegon bude aj počas nasledujúcich rokov generálnym partnerom AS Trenčín. Novou viacročnou dohodou nadväzuje na štvorročnú úspešnú spoluprácu, ktorá vyvrcholila ziskom titulu majstra Slovenska a triumfu v Slovnaft Cupe. AS Trenčín s logom spoločnosti Aegon na dresoch získal aj druhé a tretie miesto na Slovensku a dvakrát sa predstavil v kvalifikačnej fáze Európskej ligy.
10.6.V príprave proti Myjave a českým prvoligistommgZverenci trénera Martina Ševelu štartujú už v pondelok ráno (15. júna) prípravu na nový ročník Fortuna ligy a kvalifikačnú fázu Ligy majstrov. Po dvojtýždňových dovolenkách ich čaká mesiac prípravy s jedným sústredením a siedmimi prípravnými zápasmi.
11.6.Hviezdy opäť bavili, úspech mal aj festival športovastnPriamo na futbalovom štadióne na Sihoti usporiadal AS Trenčín so svojimi partnermi už siedmy ročník tradičnej charitatívnej akcie Hviezdy deťom. Počas uplynulých šiestich rokov putovalo vďaka podpore podujatia zo strany sponzorov a osobností na pomoc tým, ktorí to skutočne potrebujú, viac ako 85 000 eur. Hoci konečnú účtovanie tohtoročnej akcie nás čaká až počas jesene, už teraz vieme, že sa nám podarilo prekročiť hranicu 100 000 eur.
11.6.Víťazom kanadského bodovania JairoastnDruhý najlepší útok a podobne aj obrana, skvelé štatistiky Mosesa Simona a Gina van Kessela napriek tomu, že obaja odohrali vždy iba jednu časť sezóny. Taká je štatistická bilancia AS Trenčín v uplynulom ročníku najvyššej domácej súťaže. Prinášame vám pohľad na čísla Fortuna ligy zo sezóny 2014/2015.
12.6.AS Trenčín bude obliekať adidas astnAS Trenčín mení oficiálneho dodávateľa športového výstroja. Zmena prichádza po štyroch rokoch úspešnej spolupráce s Nike. Novým marketingovým partnerom klubu sa stala spoločnosť adidas. Spolupráca je uzatvorená na tri roky.
14.6.Trenčania v ideálnych zostavách uplynulej sezónymjÚspešná ligová sezóna upozornila aj na individuality hrajúce pod Čákovým hradom. Viacerí naši hráči sa ocitli medzi najlepšími futbalistami uplynulého ročníka domácej súťaže podľa rôznych médií.
15.6.V piatok 19. júna nábor dievčatastnFutbalový klub AS Trenčín má za sebou druhý rok fungovania žiackeho a jeden rok práce ženského družstva. Stále však hľadáme dievčatá na doplnenie oboch tímov. Preto sme na konci sezóny pripravili nábor, ktorý sa uskutoční v piatok 19. júna o 17.00 h na tréningovom ihrisku hlavného štadióna na Sihoti (trávnaté ihrisko za športovou halou).
15.6.Fotogaléria z prvého tréningu letnej prípravyastnPrinášame vám fotogalériu z prvého tréningu letnej prípravy v sezóne 2015/2016, ktorá je zameraná najmä na nové tváre v kabíne prvého mužstva.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco