Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2016 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
30.6.AS Trenčín má svoju limonáduastnFutbalový klub AS Trenčín prináša svojim fanúšikom v spolupráci s barom Steps originálnu limonádu, ktorá ponesie meno klubu. Tá nasleduje po špeciálnej klubovej káve „Golazo“ a miešanom dringu „Win AS a Team“. Limonádu dostanete na terase baru Steps počas celého leta.
30.6.ASTV: Návrat Matúša Bera k zápasu proti Mladej BoleslaviMLB - TRE 2:1, 0.kolo | astvASTV vám prináša návrat Matúša Bera k zápasu proti FK Mladá Boleslav (1:2).
30.6.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti FK Mladá BoleslavastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu FK Mladá Boleslav - AS Trenčín (2:1).
29.6.Po zlom prvom polčase prehra proti Mladej BoleslaviMLB - TRE 2:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu prehrali úvodný z dvoch zápasov v rámci sústredenia v Česku, keď podľahli FK Mladá Boleslav 1:2 (0:2). Tím okolo kapitána Petra Kleščíka nezvládol prvý polčas stretnutia. V druhom síce mohol vyrovnať, ale gól napokon zaznamenal len Samuel Kalu. Ďalšie šance zostali nevyužité.
29.6.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti FK Mladá BoleslavastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu FK Mladá Boleslav - AS Trenčín (2:1).
28.6.Ševelov tím odcestoval na sústredenie do Česka, čaká ho Mladá Boleslav a Sparta PrahamgTím trénera Martina Ševelu odcestoval po utorňajšom predpoludňajšom tréningu na Sihoti na už tradičné letné sústredenie do Česka. V rozpätí troch dní nastúpi najskôr proti FK Mladá Boleslav v Čelákoviciach a potom sa stretne so Spartou Praha na Strahove. Realizačný tím má na krátkom sústredení k dispozícii troch brankárov a devätnásť hráčov do poľa.
28.6.AS Trenčín patrí do WHIL, povedal tréner reprezentácieastnSlovenská hádzanárska reprezentácia kadetiek sa v závere minulého týždňa zišla pred majstrovstvami sveta v domácom prostredí na dve krátke sústredenia v Trenčíne. Pozvánku dostalo 19 hráčok z toho až sedem dievčat oblieka dres HK AS Trenčín. Pri tejto príležitosti sme vyspovedali trénera Jána Beňadika, ktorý v minulosti dlhé roky pod Čákovým hradom trénoval mládež i ženy.
27.6.ASTV: Zostrih z druhého prípravného zápasu proti MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša zostrih z druhého sobotňajšieho prípravného zápasu MŠK Žilina - AS Trenčín (3:3).
27.6.ASTV: Zostrih z prvého prípravného zápasu proti MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša zostrih z prvého sobotňajšieho prípravného zápasu MŠK Žilina - AS Trenčín (2:4).
25.6.Omladina proti Žiline remizovala, hoci trikrát viedlaZIL - TRE 3:3, 0.kolo | mgZverenci trénera Martina Ševelu remizovali v druhom sobotňajšom prípravnom stretnutí na ihrisku MŠK Žilina 3:3 (2:2). Tím mladíkov AS Trenčín remizoval napriek tomu, že trikrát viedol. Naše góly zaznamenali Pedro Barrios, Aliko Bala a Patrik Kochan.
25.6.Prvý zápas proti Žiline sme rozhodli už v prvom polčaseZIL - TRE 2:4, 0.kolo | mgZverenci trénera Martina Ševelu vyhrali v prvom z dvojice sobotných prípravných zápasov na ihrisku MŠK Žilina 4:2 (4:0). O výsledku stretnutia rozhodli už v prvom polčase, keď skórovali postupne Rangelo Janga, Ibrahim Rabiu, Matúš Bero a James Lawrence.
25.6.ASTV: Záznam z druhého prípravného zápasu proti MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša záznam z druhého sobotného prípravného zápasu MŠK Žilina - AS Trenčín (3:3), ktorý mal výkop o 12.40 h.
25.6.ASTV: Záznam z prvého prípravného zápasu proti MŠK ŽilinaastvASTV vám prináša záznam z prvého sobotného prípravného zápasu MŠK Žilina - AS Trenčín (2:4), ktorý mal výkop naplánovaný na 10.30 h.
24.6.V sobotu dvakrát na novej žilinskej „umelke“mgZverenci trénera Martina Ševelu odohrajú v sobotu svoje prvé dva ostré zápasy v rámci prípravy na vstup do Ligy majstrov a Fortuna ligy. Predpoludním o 10.30 h a takmer na pravé poludnie o 12.30 h nastúpia na novom žilinskom umelom trávniku proti domácemu MŠK Žilina. V prvom zápase budú hrať proti sebe tímy na základe kostry oboch mužstiev z minulej sezóny. V druhom dostanú šancu noví hráči alebo chlapci z devätnástky a členovia širšieho kádra.
24.6.Fotogaléria z charitatívnej akcie Hviezdy deťom 2016astnFotogalérie z charitatívnej akcie Hviezdy deťom 2016.
24.6.Hviezdy deťom priniesli opäť radosť a pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú najviacastnPriamo na futbalovom štadióne na Sihoti usporiadal AS Trenčín s podporou partnerov už ôsmy ročník tradičnej charitatívnej akcie Hviezdy deťom. Počas uplynulých siedmich rokov putovalo vďaka podpore podujatia zo strany sponzorov a osobností na pomoc tým, ktorí to potrebujú najviac, cez 100 000 eur. Aj tentoraz pôjde na charitatívne účely nielen v Trenčíne a jeho blízkom okolí päťmiestna suma.
21.6.ASTV: Spoločný tréning prípraviek s hráčmi prvého mužstva AS TrenčínastvHráči prvého mužstva AS Trenčín absolvovali dnes už tradičný spoločný tréning s prípravkami nášho klubu rozdelenými do ôsmich tímov. Prípravky týmto turnajom uzatvárajú už druhý rok v rade svoju zápasovú sezónu. Na spoločnom tréningu sa predstavili Matej Vozár, Ibrahim Rabiu, Adrián Chovan, Lukáš Skovajsa, Erik Mikeš, Patrik Kochan, Tomáš Šalata, Matúš Opatovský, Samuel Kalu, Martin Šulek, Christopher Udeh a Aliko Bala. V každom z prípravkarskych tímov boli jeden alebo dvaja hráči prvého mužstva. ASTV vám prináša krátku reportáž.
21.6.ASTV: Reakcie z kabíny AS Trenčín na žreb druhého predkola Ligy majstrovastvASTV vám prináša reakcie Igora Šemrinca, Petra Kleščíka, Denisa Janča, Matúša Bera a trénera Martina Ševelu na pondelkový žreb druhého predkola Ligy majstrov, v ktorom sa stretneme s Olimpiou Ľubľana.
21.6.Fotogaléria spoločného tréningu prípraviek a prvého mužstva AS TrenčínastnHráči prvého mužstva AS Trenčín absolvovali dnes už tradičný spoločný tréning s prípravkami nášho klubu rozdelenými do ôsmich tímov. Prípravky týmto turnajom uzatvárajú už druhý rok v rade svoju zápasovú sezónu. Na spoločnom tréningu sa predstavili Matej Vozár, Ibrahim Rabiu, Adrián Chovan, Lukáš Skovajsa, Erik Mikeš, Patrik Kochan, Tomáš Šalata, Matúš Opatovský, Samuel Kalu, Martin Šulek, Christopher Udeh a Aliko Bala. V každom z prípravkarskych tímov boli jeden alebo dvaja hráči prvého mužstva.
20.6.V druhom predkole Ligy majstrov proti Olimpiji Ľubľanaastn, tasrAS Trenčín sa v druhom predkole Ligy majstrov UEFA 2016/2017 stretne so slovinským šampiónom Olimpija Ľubľana. Rozhodol o tom pondelkový žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA). Dvojzápas sa odohrá v termíne 12. alebo 13. júla a 19. alebo 20. júla. Zverenci trénera Martina Ševelu začnú na ihrisku súpera.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa