Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.6.Baráž | Aj v budúcej sezóne prvoligoví, vyhrali sme 4:1TRE - POP 4:1, 34.kolo | astnTím pod vedením trénera Ivana Galáda sa zachránil vo Fortuna lige. V sobotňajšej odvete baráže v Žiline sme zvíťazili nad FK Poprad 4:1 (2:1). Dokázali sme tak zmazať manko 0:2 z utorňajšieho prvého súboja.
1.6.ASTV | Šemrinec, Skovajsa a Van Arnhem pred odvetou proti PopraduTRE - POP 4:1, 34.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Igorom Šemrincom, Lukášom Skovajsom a Philippom van Arnhemom pred odvetným zápasom baráže o účasť vo Fortuna lige.
3.6.Fotogaléria | Odvetný barážový zápas proti PopraduastnFotogaléria zo stretnutia odvety baráže o Fortuna ligu proti FK Poprad (4:1).
3.6.ASTV | Zostrih zo zápasu odvety baráže proti PopraduastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FK Poprad (4:1).
3.6.ASTV | Tlačová konferencia po odvete baráže proti PopraduTRE - POP 4:1, 34.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po odvetnom zápase baráže o Fortuna ligu AS Trenčín - FK Poprad (4:1).
4.6.Baráž | Corrynov kariérny zásah, Šemrinec ďakuje za impulz Galádovitasr, astn„V záverečných dvadsiatich minútach sme sa neuveriteľne zomkli,“ povedal Peter Kleščík po zápase, ktorý rozhodol o zotrvaní AS Trenčín v najvyššej súťaži. „Určite bolo cítiť veľké vydýchnutie. Posledné dni boli náročné.“
6.6.ASTV | Erik Hurný strelil gól mesiaca aprílastvASTV vám prináša meno víťaza aprílovej edície ankety o najkrajší gól v podaní strelcov AS Trenčín. Svojimi hlasmi ste rozhodli, že gól mesiaca strelil Erik Hurný z tímu U17. Víťaz získal cenu od partnera projektu siete rýchleho občerstvenia Kebabizňa.
6.6.Hviezdy deťom | Stretneme sa 23. júna v Hoss Sport Center, príde aj hokejový MacejkoastnJedno z najväčších športovo-charitatívnych podujatí na Slovensku vstupuje do druhého desaťročia svojej existencie. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije v nedeľu 23. júna svoje jedenáste pokračovanie. Osobnosti slovenského športu a spoločenského života môžete stretnúť v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne.
7.6.ASTN Awards | Hráčom roka Yem, mladou hviezdou ChudýastnAS Trenčín pripravil deviatu edíciu výročného oceňovania najlepších hráčov klubu pod názvom „Hviezdy AS Trenčín 2019“. Rovnako ako pred rokom, aj tentoraz sme pripravili slávnostné popoludnie, ktorého sa okrem členov prvého mužstva a najlepších mladých hráčov klubu zúčastnili aj tréneri mládežníckych tímov nášho klubu a rodičia ocenených hráčov This is my sen Academy.
7.6.ASTV | Zápasový film z odvetného stretnutia proti PopraduastnASTV vám prináša zápasový film z odvetného stretnutia baráže o Fortuna ligu proti FK Poprad (4:1).
10.6.Florbal | FBK má za sebou najúspešnejší rok v históriiastnFlorbalový klub AS Trenčín má za sebou najúspešnejšiu sezónu vo svojej už trinásť rokov trvajúcej histórii. Muži sa premiérovo stali majstrami Slovenska, keď vo finále zdolali šampióna Tsunami Záhorská Bystrica.
11.6.A-tím | Vrcholom prípravy zápas proti AEK Atény, pribudol GyörastnAS Trenčín absolvuje počas prípravného obdobia na nový ročník Fortuna ligy šesť alebo sedem prípravných zápasov. Všetky odohráme mimo nášho regiónu.
12.6.TiMS | Macháčik ďalší hráč mesiaca na tréningu s prvým tímomastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Patrik Macháčik z tímu do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
13.6.FL | Paur, Van Arnhem a Belic skončili v AS TrenčínastnPred štartom prípravy na nový ročník Fortuna ligy sa kryštalizujú zmeny v kádri a realizačnom tíme prvého mužstva AS Trenčín. Dnes je definitívne, že mužstvo opustia stredopoliari Jakub Paur a Philippe van Arnhem. V pozícii trénera brankárov nebude pokračovať Tomáš Belic. Všetkým trom sa skončila platnosť kontraktov.
14.6.FL | Ligu odštartujeme 20. júla na ZáhoríastnŽreb nového ročníka Fortuna ligy nám v prvom kole súťaže prisúdil za súpera FK Senica. Stretnutie na ihrisku súpera odohráme v sobotu 20. júla.
14.6.FL | Jeseň odohráme na štadióne v ŽilineastnFutbalový klub AS Trenčín odohrá všetky domáce zápasy jesennej časti nadchádzajúceho ročníka Fortuna ligy na štadióne MŠK Žilina. Rozhodnutie klubu definitívne schválilo štvrtkové zasadnutie Únie ligových klubov v Bratislave.
15.6.Ženy | Dievčatá vstupujú do ďalšej baráže o prvú liguastnŽeny AS Trenčín čaká v krátkom čase už tretia baráž o postup do najvyššej súťaže. Ako víťazky B-skupiny druhej ligy budú bojovať v nedeľu proti Union Nové Zámky a v stredu proti FK Poprad o jedinú miestenku do najvyššej súťaže.
17.6.A-tím | Reuben Yem do KAA GentastnReuben Yem prestúpil do belgického tímu KAA Gent. Nigérijský obranca prišiel do AS Trenčín v lete minulého roka po polročnom pôsobení v Interi Bratislava. Ihneď sa zaradil medzi opory mužstva. V ročníku 2018/2019 sa stal držiteľom trofeje pre hráča roka v klubovej ankete Hviezdy AS Trenčín.
18.6.ASTV | Róbert Rybníček pred štartom letnej prípravyastvASTV vám prináša rozhovor médií s generálnym manažérom AS Trenčín Róbertom Rybníčkom pred štartom letnej prípravy.
18.6.A-tím | Odštartovala príprava na novú sezónuastnAS Trenčín pod vedením Matthiasa Kohlera odštartoval prípravu na novú sezónu Fortuna ligy. Zatiaľ neúplný realizačný tím mal k dispozícii troch brankárov a dvadsaťpäť hráčov do poľa.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio