Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2014 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
1.11.Holúbek si na niečo podobné nepamätáTRE - RUZ 4:3, 16.kolo | mjDráma ako na doskách Slovenského národného divadla. Zápletku, ktorú ponúkla piatková predohrávka 16. kola Fortuna liga proti Ružomberku, málokto čakal. Fanúšikovia si však v uzimenom počasí prišli na svoje. Zápas vygradovala až do veľkého finále. O víťazstve AS sa rozhodlo v samom závere zápasu.
1.11.ASTV: Tlačová beseda po zápase proti RužomberkuastvASTV vám prináša zostrih tlačovej besedy po zápase 16. kola Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok 4:3 (1:1).
3.11.NAPÍSAL O NÁS bloger renomovaného ESPNastnBloger futbalovej sekcie spravodajského giganta ESPN Chris Atkins si počas letných predkôl Európskej ligy všimol Mosesa Simona a spoločne s ním aj AS Trenčín.
3.11.ASTV: Zostrih zo zápasu proti RužomberkuTRE - RUZ 4:3, 16.kolo | astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 16. kola Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok 4:3 (1:1).
4.11.Proces búrania odštartuje v streduastnPočas uplynulého víkendu ste nekryté tribúny štadióna na Sihoti videli pravdepodobne posledný raz v súčasnom stave. Od stredy tohto týždňa začína mesto Trenčín a spoločnosť, ktorá vyhrala verejnú súťaž, proces búrania. Ten by mal byť ukončený v priebehu jeden a pol mesiaca.
4.11.AS Trenčín podporuje tohtoročný „Movember“mgNovember sa v kabíne AS Trenčín bude niesť nielen v znamení rozlúčky s jesennou časťou aktuálneho ročníka. Šestica hráčov Igor Šemrinec, Peter Kleščík, Karol Mondek, Patrik Mišák, Ramón da Silva a Kingsley Madu podporená masérom tímu Jozefom Liškom sa zapojila do každoročnej charitatívnej akcie „Movember“. Kampaň je zameraná na prevenciu rakoviny semenníkov, prostaty a na podporu mužského zdravia všeobecne. Hlavným cieľom je zvýšiť informovanosť a dôležitosť osvety.
5.11.ASTV: Dominik Hollý mládežníckym hráčom mesiaca augustastvOficiálna internetová stránka astrencin.sk vám prináša meno ďalšieho mládežníckeho hráča mesiaca. Za august sa ním stal Dominik Hollý z tímu do dvanásť rokov.
6.11.Hviezdy deťom sme uzavreli opäť s výťažkom cez 20 000 eurastnUž šiesty ročník charitatívno-športového podujatia „Hviezdy deťom“ je definitívne za nami. Akciu organizovanú klubom AS Trenčín uzavrelo odovzdávanie šekov, ktoré sa uskutočnilo pred zápasom proti Ružomberku v útulných priestoroch hotela Elizabeth. Vďaka skvelým partnerom výška vybraného príspevku aj tento rok narástla. Na charitatívne účely putuje 22 595 €. Počas šiestich rokov sme s podporou mnohých spoločností, drobných firiem a jednotlivcov venovali prevažne v našom regióne na charitatívne účely dohromady 85 113 €.
7.11.ASTV: Hviezdy deťom sme uzavreli opäť s výťažkom cez 20 000 eurastvUž šiesty ročník charitatívno-športového podujatia „Hviezdy deťom“ je definitívne za nami. Akciu organizovanú klubom AS Trenčín uzavrelo odovzdávanie šekov, ktoré sa uskutočnilo pred zápasom proti Ružomberku v útulných priestoroch hotela Elizabeth. Vďaka skvelým partnerom výška vybraného príspevku aj tento rok narástla. Na charitatívne účely putuje 22 595 €. Počas šiestich rokov sme s podporou mnohých spoločností, drobných firiem a jednotlivcov venovali prevažne v našom regióne na charitatívne účely dohromady 85 113 €.
7.11.Bero chce zodpovedný a stopercentný výkonKOS - TRE 2:0, 17.kolo | mjUž sedemnástky jesenný ligový zápas odohrajú zverenci trénera Martina Ševelu na východe Slovenska. Súboj v Košiciach je na programe v sobotu s výkopom o 13.30 h. „Čaká nás veľmi silný súper. Košičania sú nebezpeční najmä v domácom prostredí. Určite nás nečaká niečo ľahké. Kvalita je ale na našej strane. Cestujeme s cieľom vyhrať,“ povedal pred zápasom Matúš Bero.
8.11.ASTV: Tlačová beseda po zápase proti KošiciamKOS - TRE 2:0, 17.kolo | astvASTV vám prináša zostrih tlačovej besedy po zápase 17. kola Fortuna ligy MFK Košice - AS Trenčín 2:0 (1:0).
8.11.Po katastrofálnej hre bez bodu v KošiciachKOS - TRE 2:0, 17.kolo | astnZverencom trénera Martina Ševelu sa nevydaril zápas na ihrisku MFK Košice. Tímu z východu Slovenska podľahli po nepresvedčivom výkone 0:2 (0:1).
8.11.ASTV: Piatok pred zápasom proti KošiciamKOS - TRE 2:0, 17.kolo | astvPohľad na predzápasový tréning a výpoveď Milana Rundiča objektívom kamery ASTV.
9.11.ASTV: Zostrih zo zápasu proti KošiciamKOS - TRE 2:0, 17.kolo | astvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 17. kola Fortuna ligy MFK Košice - AS Trenčín 2:0 (1:0).
10.11.ASTV: Búracie práce na štadióne odštartovaliastvASTV vám prináša video z prvého dňa búracích prác na futbalovom štadióne na Sihoti.
11.11.Odklonili sme sa od zažitých vecí, povedal tréner ŠevelamgToto nie je AS Trenčín. Aj takéto hlasy zaznievali napriek krásnemu obratu domáceho zápasu proti Ružomberku. Po prehre na ihrisku košického MFK sa už aj médiá začali pýtať, čo sa deje s tímom Martina Ševelu. „Je to veľmi jednoduché. Odklonili sme sa od zažitých vecí. Chalani si musia uvedomiť, že ak nedáme do hry čo od nich žiadame, budeme mať problémy so všetkými súpermi. Nesmieme to brať na ľahkú váhu,“ povedal šéf realizačného tímu.
12.11.AS Trenčín vo štvrťfinále Slovnaft CupuZMO - TRE 1:3, 5.kolo | astnZverenci trénera Martina Ševelu postúpili do štvrťfinále Slovnaft Cupu. V zápase 5. kola domácej pohárovej súťaže vyhrali na ihrisku ViOn Zlaté Moravce 3:1 (2:1). O góly AS sa postarali Haris Hajradinovič, Jairo a Moses Simon. Štvrťfinálový zápas Slovnaft Cupu je na programe 17. alebo 18. marca 2015. Podľa žrebu by sme mali hrať doma a našim súperom bude jeden z tria Slovan Bratislava, MFK Skalica a FC Nitra.
12.11.Hlasuj za gól mesiaca, hlasuj za Harisa HajradinovičaastnStredopoliar AS Trenčín Haris Hajradinovič sa už po druhý raz uchádza o cenu za Gól mesiaca Fortuna ligy. V priebežnom poradí októbrovej ankety má síce náskok pred svojimi súpermi, ale nenechajme nič na náhodu. Ešte ste nehlasovali? Tak podporte jedného zo svojich miláčikov. Ďakujeme!
14.11.Proti Moravciam sme dali odpoveď na Košice, povedal KleščíkZMO - TRE 1:3, 5.kolo | mgZverenci trénera Martina Ševelu sú vo štvrťfinále Slovnaft Cupu, keď v zápase 5. kola uspeli na ihrisku ViOnu Zlaté Moravce. „Dobre sme si rozobrali posledný odohraný ligový zápas proti Košiciam. Uvedomili sme si, že takto pokračovať nemôžeme. Futbal sa bez agresivity hrať nedá,“ povedal na úvod kapitán mužstva Peter Kleščík.
14.11.ASTV: Zostrih zo zápasu proti Zlatým MoravciamastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu 5. kola Slovnaft Cupu ViOn Zlaté Moravce - AS Trenčín 1:3 (1:2).
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa