Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V júni 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.6.Realizačný tím v zložení Moniz, Cifranič, Ančic a BelicastnRealizačný tím prvého mužstva AS Trenčín sa pred vstupom do nového ročníka Fortuna ligy mení. Hlavným trénerom sa stane rodák z holandského Rotterdamu Ricardo Moniz.
1.6.Desiaty ročník Hviezdy deťom bude 17. júna v Hoss Sport CentreastnJedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije ďalšie pokračovanie 17. júna. Najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja môžete stretnúť aj tento rok v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne, mestská časť Noviny.
4.6.V príprave na novú sezónu päť zápasovastnTím AS Trenčín odohrá v príprave na nový ročník Fortuna ligy a Európskej ligy UEFA päť stretnutí. Zraz hráčov je naplánovaný na pondelok 11. júna.
5.6.V prvom kole nového ročníka do NitryastnV úvodnom kole novej sezóny Fortuna ligy sa predstavíme na ihrisku FC Nitra. Hrať by sa bude v nedeľu 22. júla, keďže vo štvrtok 19. júla nás čaká odvetný zápas prvého predkola Európskej ligy UEFA.
6.6.Fotogaléria z výročného oceňovania Hviezdy AS Trenčín 2018astnFotogaléria z výročného oceňovania Hviezdy AS Trenčín a Mladé hviezdy AS Trenčín 2018.
6.6.Hráčom roka El Mahdioui, mladou hviezdou MazanovskýastnAS Trenčín pripravil už ôsmu edíciu výročného oceňovania najlepších hráčov klubu pod názvom „Hviezdy AS Trenčín 2018“. Rovnako ako pred rokom, aj tentoraz sme pripravili slávnostné popoludnie, ktorého sa okrem členov prvého mužstva a najlepších mladých hráčov klubu zúčastnili aj tréneri všetkých mládežníckych tímov nášho klubu.
7.6.V Európskej lige UEFA dvakrát nasadeným tímomastnAS Trenčín sa počas leta predstaví po šiesty raz v rade v jednej z európskych pohárových súťaží. O našom súperovi v prvom predkole Európskej ligy UEFA rozhodne žreb, ktorý je na programe 20. júna v Nyone. V rovnakom čase a na rovnakom mieste spoznáme aj mená prípadných súperov pre druhé predkolo EL UEFA. V oboch prípadoch budeme vystupovať v pozícii nasadeného mužstva.
7.6.Futbalové triedy ZŠ Novomeského víťazom Školského pohára SFZastnFutbalisti zo športovej triedy Základnej školy Novomeského v Trenčíne sa stali víťazom Školského pohára SFZ. Finálový turnaj v Poprade priniesol súboje ôsmich víťazov krajských turnajov. Chlapci si vybojovali zájazd na Ligu národov v Prahe a pre svoju školu športové vybavenie v hodnote 3000 eur. Najlepším brankárom turnaja sa stal Samuel Andrejko.
11.6.ASTV: Rybníček pred štartom letnej prípravy v sezóne 18/19astvASTV vám prináša rozhovor s generálnym manažérom Róbertom Rybníčkom pred štartom letnej prípravy v sezóne 2018/2019.
11.6.ASTV: Kleščík pred štartom letnej prípravy v sezóne 18/19astvKapitán mužstva Peter Kleščík pred začiatkom letnej prípravy v sezóne 2018/2019.
11.6.Odštartovala príprava na novú sezónutasrS novým holandským trénerom Ricardom Monizom odštartovali letnú prípravu na novú sezónu futbalisti AS Trenčín. V rámci nej absolvujeme sústredenie v českej metropole. Dokopy odohráme šesť stretnutí. Štyri zápasy proti českým prvoligistom. Narazíme aj na ruský FK Rostov. Asistentmi Moniza sú Vladimír Cifranič a Juraj Ančic. Brankárom sa bude venovať Tomáš Belic.
13.6.ASTV: Moniz pred štartom letnej prípravy v sezóne 18/19astvASTV vám prináša rozhovor s trénerom Ricardom Monizom pred štartom letnej prípravy v sezóne 2018/2019.
15.6.Škrtel, Hossa, Hamšík, Radivojevič, Lobotka a ďalší bývalí hráči Trenčína na Hviezdy deťom 2018astnJedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslavuje desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažije ďalšie pokračovanie už v nedeľu 17. júna. Najväčšie osobnosti slovenského futbalu a hokeja môžete stretnúť aj tento rok v priestoroch Hoss Sport Centra v Trenčíne (mestská časť Noviny).
15.6.V modelovanom zápase jasné víťazstvo skúsenejšieho tímumgPo štyroch dňoch a siedmich náročných tréningoch dostali hráči AS Trenčín trochu vydýchnuť. Piatkový program tvoril iba modelovaný zápas, v ktorom proti sebe nastúpili výber skúsenejších hráčov a zbytok mužstva.
18.6.Trinástka druhá na turnaji v sicílskej CataniiastnVýber AS Trenčín do trinásť rokov skončil druhý na turnaji v sicílskej Catanii, ktorý sa hral pod názvom Memorial Enzo Berti. Do semifinále sa prebojoval ako najlepší druhý tím z troch štvorčlenných skupín. Tam zdolal Academy Barcellona (3:1). Vo finále už nestačil na domáci Calcio Catania (1:3).
18.6.Rádio Slovensko o podujatí Hviezdy deťom 2018astnJedno z najväčších charitatívnych podujatí na Slovensku oslávilo desiate výročie od svojho vzniku. Akcia Hviezdy deťom organizovaná klubom AS Trenčín zažila ďalšie pokračovanie v nedeľu 17. júna. Dnes vám prinášame vydarenú reportáž Rádia Slovensko.
19.6.Poznáme možných súperov pre prvé predkolo EL UEFAastnPočas stredajšieho žrebu úvodných dvoch kvalifikačných kôl Európskej ligy UEFA spoznáme meno nášho súpera v prvom predkole tejto európskej pohárovej súťaže. Známy bude aj žreb druhého predkola EL UEFA. Žrebovanie prebehne vo švajčiarskom Nyone, ktorý je sídlom UEFA. Priamy prenos prinesie portál Európskej futbalovej únie uefa.com. Začína sa o 12.00 h.
19.6.Spustený predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2018/2019astnFutbalový klub AS Trenčín štartuje predaj permanentných vstupeniek na ročník 2018/2019. Vzhľadom na presun všetkých domácich zápasov z Trenčína na štadión v Myjave poskytujeme našim najvernejším fanúšikom ešte výraznejšie zľavy a bonusy ako v minulosti.
20.6.ASTV: Šemrinec, Čatakovič a Mance o Budočnosti PodgoricaastvIgor Šemrinec, Hamza Čatakovič a Antonio Mance o našom súperovi Budučnosti Podgorica a prvom predkole Európskej ligy UEFA.
20.6.V prvom predkole EL UEFA proti PodgoricimgSúperom AS Trenčín v prvom predkole Európskej ligy UEFA bude čiernohorský vicemajster Budučnosť Podgorica. Prvý zápas odohráme vo štvrtok 12. júla na ihrisku súpera. Odvetu o sedem dní neskôr na štadióne v Myjave. Rozhodol o tom stredajší žreb vo švajčiarskom Nyone.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa