Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V septembri 2014 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
30.9.ASTV: Tlačová beseda po zápase Banská Bystrica - TrenčínBBY - TRE 1:3, 9.kolo | RedakceASTV vám prináša zostrih tlačovej besedy opakovaného 9. kola Fortuna ligy Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín 1:3 (1:1)
30.9.Víťazstvo na Štiavničkách nás vrátilo na prvú priečkuBBY - TRE 1:3, 9.kolo | RedakceZverenci trénera Martina Ševelu sa po víťazstve 3:1 (1:1) v opakovanom zápase 9. kola na ihrisku Dukly Banská Bystrica vrátilo na prvú priečku ligovej tabuľky. O góly AS sa na Štiavničkách postarali Dávid Guba, Moses Simon a Jairo.
30.9.ASTV: Pondelok pred zápasom proti Banskej BystriciBBY - TRE 1:3, 9.kolo | astvPohľad na predzápasový tréning a výpoveď Petra Čögleya objektívom kamery ASTV.
30.9.Sleduj zápas proti Dukle v Sokolovňa pub aj s AS TrenčínRedakceAS Trenčín, Sokolovňa pub a občianskej združenie fanúšikov trenčianskeho futbalu Légia Laugaricio pozýva všetkých sledovať spoločne dnešný opakovaný zápas 9. kola Fortuna ligy v priestoroch Sokolovňa pub.
29.9.Šemrinec vníma Duklu ako silného súperaBBY - TRE 1:3, 9.kolo | Redakce​Po nevydarenom závere zápasu na Žitnom ostrove majú zverenci trénera Martina Ševelu možnosť napraviť si chuť a vrátiť sa na vedúcu pozíciu. V opakovanom súboji 9. kola Fortuna ligy nastúpia v utorok v Banskej Bystrici. Výkop stretnutia je o 17.00 h. (Všetci, ktorí nemajú možnosť vidieť stretnutie na vlastné oči, sledujte náš web. Informácie o spoločnom sledovaní zápasu aj s niektorým z členov A-tímu čoskoro.)
29.9.ASTV: Zostrih zo zápasu proti Dunajskej StredeDST - TRE 3:2, 12.kolo | Redakce
27.9.Prvá prehra po zbabranom druhom polčaseDST - TRE 3:2, 12.kolo | RedakceZverenci trénera Martina Ševelu majú na svojom konte prvú prehru v aktuálnom ročníku Fortuna ligy. V zápase 12. kola súťaže prehrali na ihrisku DAC 1904 Dunajská Streda 2:3, hoci necelých sedemdesiat minút po úvodnom hvizde viedli dvojgólovým rozdielom. Rozhodujúci gól padol v nadstavenom čase druhého polčasu z pokutového kopu.
27.9.Kľúčom k úspechu bude tímovosť a dôraz v súbojochDST - TRE 3:2, 12.kolo | Redakce​Fortuna liga pokračuje v rýchlom tempe ďalej. Na záver „anglického“ týždňa vycestujú zverenci trénera Martina Ševelu do Dunajskej Stredy. Dnešný zápas na juhu Slovenska má výkop o 19.00 h.
27.9.ASTV: Piatok pred zápasom proti Dunajskej StredeRedakce
26.9.V ďalšom kole Slovnaft Cupu proti ZvolenuRedakceSúperom zverencov trénera Martina Ševelu vo štvrtom kole Slovnaft Cupu sa stal druholigový MFK Zvolen. Rozhodol o tom piatkový žreb na pôde Slovenského futbalového zväzu (SFZ). Zápas sa odohrá 14. alebo 15. októbra.
26.9.ASTV: Zápasový film zo súboja proti ŽilineTRE - ZIL 2:2, 10.kolo | RedakceASTV prináša nový televízny formát. V nepravidelných intervaloch vám z tých najzaujímavejších zápasov prinesieme tzv. "zápasový film". Venovať sa budeme nielen zaujímavým momentom na ihrisku, ale najmä všetkému, čo sa udeje mimo hracej plochy. Premiérový diel novej nepravidelnej rubriky sme odštartovali súbojom proti Lokomotíve Košice. Dnes vám prinášame pohľad na zápas proti Žiline.
25.9.ASTV: Zostrih zo zápasu proti Slovanu BratislavaRedakce
25.9.Mišák rozhodol aj proti Slovanu BratislavaSLO - TRE 0:2, 2.kolo | Redakce​V posledných dvoch zápasoch strelil rovnaký počet gólov. Naviac, oba boli víťazné. Patrik Mišák zaznamenal najskôr náš jediný presný zásah v Zlatých Moravciach. Následne otvoril skóre zápasu na bratislavských Pasienkoch, keď naštartoval tím k víťazstvu nad Slovanom Bratislava (2:0).
24.9.Po víťazstve na ihrisku majstra opäť lídrom ligySLO - TRE 0:2, 2.kolo | RedakceZverenci trénera Martina Ševelu neprehrali ani v stredajšej dohrávke 2. kola Fortuna ligy. Naopak, na ihrisku úradujúceho majstra Slovana Bratislava vyhrali 2:0 (1:0), keď o góly AS sa postarali Patrik Mišák a Jairo. Tím okolo kapitána Petra Kleščíka sa vrátil na priebežnú prvú priečku súťaže.
24.9.ASTV: Utorok pred zápasom proti Slovanu BratislavaRedakce
24.9.ASTV: Zostrih zo zápasu proti Zlatým MoravciamRedakce
24.9.ASTV: Tlačová beseda po zápase Zlaté Moravce - TrenčínRedakce
23.9.Stanovisko AS Trenčín k rozhodnutiu MsZ v TrenčíneRedakce​Stanovisko klubu AS Trenčín k rozhodnutiu mestského zastupiteľstva týkajúceho sa výstavby nového futbalového štadióna v Trenčíne.
23.9.Tabak, Šimek a Tomík hráčmi mesiaca od marca do májaRedakceOficiálna internetová stránka klubu AS Trenčín vám prináša mená najlepších mládežníckych hráčov klubu za mesiace marec, apríl a máj. Postupne sa nimi stali Samuel Tabak, Tomáš Šimek a Félix Tomík.
22.9.Utorok dôležitejší ako ktorýkoľvek iný deň v histórii klubuRedakce​Poslanci mestského zastupiteľstva v Trenčíne povedia v utorok „áno“ alebo „nie“ stavbe nového futbalového štadióna na Sihoti. Dátum 23. september 2014 sa tak môže zapísať veľkými písmenami do dnes už stodesaťročnej histórie futbalu pod Čákovým hradom. Celý klub a určite aj fanúšikovia a podporovatelia tohto športu upierajú k tomuto dňu zrak a veria, že dlho pripravovaná zmluva posväcujúca viac ako šesťmiliónovú investíciu do nového futbalového stánku, bude zástupcami obyvateľov nášho mesta akceptovaná. Výstavba štadióna je totiž rozhodujúca pre ďalšie smerovanie nášho klubu a futbalu v Trenčíne.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa