Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V apríli 2020 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.4.Sieň slávy | Zomrel člen Siene slávy a bývalý reprezentant Dušan BartovičsstnfVo veku 76 rokov dnes zomrel ďalší z členov nezabudnuteľnej generácie Jednoty Trenčín Dušan Bartovič. Člen Siene slávy trenčianskeho futbalu obliekal od jari 1960 dres TTS Trenčín. Spočiatku na pozícii ľavého krídla. Po fúzii s Odevou Trenčín mu prischlo miesto v záložnej formácii novovzniknutej Jednoty Trenčín.
3.4.eSports | Vrcholí turnaj na PS4 o miesto vo FIFA tíme AS TrenčínastnPäť dní trvajúci turnaj FIFA20 pre hráčov na PS4 dnes podvečer vyvrcholí semifinálovou a finálovou fázou. Posledných šesť zápasov dá odpoveď na to, kto dostane oficiálnu ponuku reprezentovať farby AS Trenčín eSports.
4.4.eSports | Nový hráč FIFA tímu prišiel z This is my sen AcademyastnPäť dní trvajúci online turnaj FIFA pre hráčov na PS4 má svojho víťaza. Bez jediného zaváhania prešiel pavúkom Nikolas Brandis. Člen našej mládežníckej akadémie získal miesto v esportovom tíme AS Trenčín. Brandis sa spoločne s jedným z členov fortunaligovej kabíny nášho klubu predstaví v pripravovanom exhibičnom súboji proti rovnako zloženej dvojici DAC 1904 Dunajská Streda.
5.4.ASTV | Víťazom ankety Futbalový sen Gól roka 2019 exkluzívne nožničky HurnéhoastvVíťazom ankety Futbalový sen Gól roka 2019 sa na základe hlasovania fanúšikov stal Erik Hurný za aprílový gól v drese tímu do sedemnásť rokov. Spomedzi víťazov čiastkových mesačných ankiet dominoval vďaka excelentnému zakončeniu "nožničkami". Získal 61% zo všetkých hlasov. Sponzorom ankety je cestovná kancelária Futbalový sen, ktorá priniesla cenu pre víťaza. Na druhom a treťom mieste sa umiestnil Nicolas Kapuš (U14).
7.4.TiMS | Tréningový proces v akadémii pod kontrolou trénerov a Michala LacenutimsPandémia koronavírusu výrazne prehovorila do tréningového procesu naprieč celým športom. Výnimkou nie je ani naša This is my sen Academy. Tréneri jednotlivých tímov sú napriek komplikovaným podmienkam s hráčmi v komunikácii a pripravujú pre každý ročník špeciálny tréningový plán.
9.4.eSports | Kadák a Brandis v sobotu proti DAC 1904astnAS Trenčín vám počas veľkonočného víkendu prinesie špeciálny program. Jedným z vrcholov bude zápas nášho esportového tímu proti DAC 1904 Dunajská Streda. Hrať sa bude FIFA20 na hernej konzole PlayStation. Sledujte nás na našom webe, facebooku a instagrame.
10.4.Archív | Prvý zápas na európskej scéne proti IFK Göteborg pod taktovkou VolešákaastnV závere roka 2011 vznikla klubová televízia - ASTV. Odvtedy získala už viac ako päť tisíc pravidelných odberateľov. Na svojom konte má viac ako 3,5 milióna zhliadnutí, cez 200 000 videných hodín, stovky reportáží a desiatky priamych prenosov. Postupne vám prinášame pohľad do archívu ASTV.
10.4.Komunita | Fanúšikovia priniesli takmer 2000 € na vyčistenie pamätníkaastnFanúšikovia AS Trenčín prispeli na vyčistenie a skrášlenie Pamätníka umučených v trenčianskom lesoparku Brezina sumou takmer 2000 €. Stalo sa tak vďaka dražbe špeciálnych dresov k 75. výročiu Slovenského národného povstania. Náš tím sa v nich predstavil v ligovom stretnutí proti FC Nitra.
12.4.Archív | ASTV priniesla relive prenos odvety proti IFK GöteborgastvKlubová televízia #ASTV priniesla #relive prenos z odvetného stretnutia 2. predkola Európskej ligy UEFA zo sezóny 2013/2014 proti švédskemu mužstvu IFK Göteborg. Zápasom vás sprevádza vtedajší kapitán mužstva Miloš Volešák.
14.4.Komunita | AS Trenčín a partneri klubu podporujú skupinu fanúšikov 65+astnAS Trenčín dlhodobo spája inštitúcie, firmy, obchodné spoločnosti a fanúšikov do jednej veľkej rodiny. Kráčame spolu v dobrom a zlom. Podávame si pomocnú ruku. Zdieľame spolu radosť, smútok, hnev. Výnimkou nie je ani dnešok. Hoci nielen AS Trenčín, ale aj množstvo našich partnerov prežíva komplikované obdobie, snažíme sa spoločne nájsť cestu, ako pomôcť najbližším okolo nás.
15.4.TiMS | Techniku si môžete zlepšovať aj na malom priestoretimsPred týždňom sme pod vedením kondičného trénera Michala Lacenu priniesli videá cvičení na stred tela a zlepšenie sily. Dnes vám vďaka spolupráci Mareka Ďanovského a Davida Kubáňa z našej akadémie ukážeme ako si na malom priestore môžete počas karantény ale aj prázdnin zlepšovať individuálnu techniku. Cvičenia sú určené nielen pre hráčov klubovej This is my sen Academy, ale určite pomôžu všetkých futbalistom, ktorým už veľmi chýbajú ihriská.
17.4.eSports | Fortunaligový FIFA turnaj o charitatívnu výhru odohrá El MahdiouiastnFortuna liga prináša počas práve prebiehajúceho víkendu turnaj eFortuna liga Challenge. Do ešportového turnaja sa prostredníctvom svojich hráčov zapojí všetkých dvanásť klubov našej ligy. Farby AS Trenčín bude hájiť Achraf El Mahdioui.
17.4.eSports | Jasné víťazstvo proti DAC sa nerodilo ľahkoastnAS Trenčín získal počas veľkonočnej nedele cenný skalp DAC 1904 Dunajská Streda. Víťazstvo však neprišlo na ligových trávnikoch, ale vo virtuálnom priestore. Hoci výsledok štvorzápasového duelu vo FIFA20 na konzole od PlayStation vyznel pomerne jasne pre náš tím (3:1), rozhodnutie priniesol až posledný hraný zápas.
18.4.ASTV | Projekt AS Trenčín 65+ zamestnal Šuleka a KadákaastnZdieľame spolu radosť, ale aj smútok a hnev. Výnimkou nie je ani dnešok. Preto sa AS Trenčín spájajúci inštitúcie, firmy, obchodné spoločnosti a fanúšikov do jednej veľkej rodiny rozhodol podporiť skupinu skôr narodených z našich najvernejších. Ako to prebiehalo môžete vidieť v reportáži ASTV.
19.4.ASTV | Odštartovala výstavba severnej tribúny, viac prezradil generálny manažér klubuastvHneď po veľkonočných sviatkoch odštartovala výstavba severnej tribúny novostavby štadióna na Sihoti. Nasledovať by napriek nepriaznivej situácii mala stavba južnej tribúny. V predchádzajúcich mesiacoch sa podarilo posunúť práce aj na hlavnej tribúne, ktorá získava zateplenie a sklenené výplne. O aktuálnom stave povedal viac pre ASTV generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.
20.4.Koolwijk | Aktuálna situácia robila moje zotrvanie na Slovensku oveľa ťažšímmgAS Trenčín a Ryan Koolwijk sa dohodli na predčasnom ukončení kontraktu, ktorý mal vypršať po skončení aktuálneho ročníka. O rozviazaní zmluvy rozhodla aktuálna situácia ovplyvnená koronakrízou.
21.4.eSports | El Mahdioui sa po štvrtom mieste nechystá byť hráčom esportuastnStredopoliar AS Trenčín Achraf El Mahdioui obsadil štvrtú priečku na víkendovom ešportovom turnaji hry FIFA eFortuna liga Challenge. Po druhom mieste v základnej skupine a víťaznom štvrťfinále prehral oba zápasy, ktoré mu mohli zabezpečiť medailové umiestnenie.
22.4.ASTV | Róbert Rybníček o Fortuna lige, znižovaní nákladov a individuálnom tréninguastnGenerálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček poskytol klubovej ASTV rozsiahlejší rozhovor o aktuálnych otázkach. Tie sa dotýkajú nielen nášho klubu. Zopakoval svoj postoj k (ne)dohratiu aktuálneho ročníka Fortuna ligy, hovoril o pozitívnej odozve v klube na potrebu zníženia prevádzkových nákladov, ale aj o individuálnom tréningovom procese a na to naviazanom budovaní imunity.
23.4.TiMS | Podpor kúpou špeciálneho dresu našu akadémiuastnAS Trenčín nie je iba prvé mužstvo. Neoddeliteľnou súčasťou klubu je aj množstvo nádejných futbalistov a futbalistiek v našej akadémii - This is my sen Academy. Koronakríza negatívne ovplyvňuje aj situáciu v tejto sekcii nášho klubu. Sme však presvedčení, že #spolutozvládneme.
23.4.ASTV | Zverenci trénera Hrnčára majú k dispozícii tri ihriská v akadémiiastvZverenci trénera Norberta Hrnčára využívajú na skupinový tréning priestory klubovej akadémie - This is my sen Academy. V prípade potreby majú k dispozícii až tri voľné ihriská. Viac k tréningovému procesu prezradil pre ASTV šéf realizačného tímu.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa