Archív článkov

200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V apríli 2020 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
29.4.eSports | Remíza vo virtuálnom priestore proti TrnaveastnAS Trenčín má za sebou druhý priateľský zápas vo virtuálnom prostredí ešportu. Počas uplynulého víkendu remizoval v hre FIFA na hernej konzole PlayStation v súboji proti Spartaku Trnava (2:2). Nenadviazali sme tak na triumf proti DAC 1904 Dunajská Streda (3:1).
29.4.FL | Ak naša liga odštartuje, tak najskôr začiatkom júnaflReštart Fortuna ligy bude najskôr začiatkom júna. O odklade najvyššej futbalovej súťaže do 31. mája rozhodlo online hlasovaním na stredajšej konferencii Prezídium Únie ligových klubov.
27.4.Fotogaléria | Stavba severnej tribúny v apríli pokročilaastnKlub AS Trenčín pokračuje vo výstavbe štadióna napriek komplikovanej ekonomickej situácii. Viac informácií o súčasnom stave prezradil generálny manažér Róbert Rybníček pre klubovú ASTV. My vám dnes prinášame optimistickejší pohľad. Stavba severnej tribúny v apríli výrazne pokročila.
24.4.eSports | V sobotu virtuálne proti Spartaku TrnavaastnAS Trenčín vám aj počas prichádzajúceho víkendu prinesie virtuálne FIFA20 súboje na hernej konzole playstation. Po úspešnom súboji proti DAC 1904 Dunajská Streda a fortunaligovom víkende s Achrafom El Mahdiouim nastúpime proti Spartaku Trnava.
24.4.A-tím | Manuál tréningového procesu na základe pokynov ÚVZ SRastnVzhľadom na množiace sa podnety a otázky ohľadom tréningového procesu prvého tímu AS Trenčín prinášame nielen našej fanúšikovskej verejnosti aktuálne informácie týkajúce sa dotknutých aktivít.
23.4.TiMS | Podpor kúpou špeciálneho dresu našu akadémiuastnAS Trenčín nie je iba prvé mužstvo. Neoddeliteľnou súčasťou klubu je aj množstvo nádejných futbalistov a futbalistiek v našej akadémii - This is my sen Academy. Koronakríza negatívne ovplyvňuje aj situáciu v tejto sekcii nášho klubu. Sme však presvedčení, že #spolutozvládneme.
23.4.ASTV | Zverenci trénera Hrnčára majú k dispozícii tri ihriská v akadémiiastvZverenci trénera Norberta Hrnčára využívajú na skupinový tréning priestory klubovej akadémie - This is my sen Academy. V prípade potreby majú k dispozícii až tri voľné ihriská. Viac k tréningovému procesu prezradil pre ASTV šéf realizačného tímu.
22.4.ASTV | Róbert Rybníček o Fortuna lige, znižovaní nákladov a individuálnom tréninguastnGenerálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček poskytol klubovej ASTV rozsiahlejší rozhovor o aktuálnych otázkach. Tie sa dotýkajú nielen nášho klubu. Zopakoval svoj postoj k (ne)dohratiu aktuálneho ročníka Fortuna ligy, hovoril o pozitívnej odozve v klube na potrebu zníženia prevádzkových nákladov, ale aj o individuálnom tréningovom procese a na to naviazanom budovaní imunity.
21.4.eSports | El Mahdioui sa po štvrtom mieste nechystá byť hráčom esportuastnStredopoliar AS Trenčín Achraf El Mahdioui obsadil štvrtú priečku na víkendovom ešportovom turnaji hry FIFA eFortuna liga Challenge. Po druhom mieste v základnej skupine a víťaznom štvrťfinále prehral oba zápasy, ktoré mu mohli zabezpečiť medailové umiestnenie.
20.4.Koolwijk | Aktuálna situácia robila moje zotrvanie na Slovensku oveľa ťažšímmgAS Trenčín a Ryan Koolwijk sa dohodli na predčasnom ukončení kontraktu, ktorý mal vypršať po skončení aktuálneho ročníka. O rozviazaní zmluvy rozhodla aktuálna situácia ovplyvnená koronakrízou.
19.4.ASTV | Odštartovala výstavba severnej tribúny, viac prezradil generálny manažér klubuastvHneď po veľkonočných sviatkoch odštartovala výstavba severnej tribúny novostavby štadióna na Sihoti. Nasledovať by napriek nepriaznivej situácii mala stavba južnej tribúny. V predchádzajúcich mesiacoch sa podarilo posunúť práce aj na hlavnej tribúne, ktorá získava zateplenie a sklenené výplne. O aktuálnom stave povedal viac pre ASTV generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.
18.4.ASTV | Projekt AS Trenčín 65+ zamestnal Šuleka a KadákaastnZdieľame spolu radosť, ale aj smútok a hnev. Výnimkou nie je ani dnešok. Preto sa AS Trenčín spájajúci inštitúcie, firmy, obchodné spoločnosti a fanúšikov do jednej veľkej rodiny rozhodol podporiť skupinu skôr narodených z našich najvernejších. Ako to prebiehalo môžete vidieť v reportáži ASTV.
17.4.eSports | Fortunaligový FIFA turnaj o charitatívnu výhru odohrá El MahdiouiastnFortuna liga prináša počas práve prebiehajúceho víkendu turnaj eFortuna liga Challenge. Do ešportového turnaja sa prostredníctvom svojich hráčov zapojí všetkých dvanásť klubov našej ligy. Farby AS Trenčín bude hájiť Achraf El Mahdioui.
17.4.eSports | Jasné víťazstvo proti DAC sa nerodilo ľahkoastnAS Trenčín získal počas veľkonočnej nedele cenný skalp DAC 1904 Dunajská Streda. Víťazstvo však neprišlo na ligových trávnikoch, ale vo virtuálnom priestore. Hoci výsledok štvorzápasového duelu vo FIFA20 na konzole od PlayStation vyznel pomerne jasne pre náš tím (3:1), rozhodnutie priniesol až posledný hraný zápas.
15.4.TiMS | Techniku si môžete zlepšovať aj na malom priestoretimsPred týždňom sme pod vedením kondičného trénera Michala Lacenu priniesli videá cvičení na stred tela a zlepšenie sily. Dnes vám vďaka spolupráci Mareka Ďanovského a Davida Kubáňa z našej akadémie ukážeme ako si na malom priestore môžete počas karantény ale aj prázdnin zlepšovať individuálnu techniku. Cvičenia sú určené nielen pre hráčov klubovej This is my sen Academy, ale určite pomôžu všetkých futbalistom, ktorým už veľmi chýbajú ihriská.
14.4.Komunita | AS Trenčín a partneri klubu podporujú skupinu fanúšikov 65+astnAS Trenčín dlhodobo spája inštitúcie, firmy, obchodné spoločnosti a fanúšikov do jednej veľkej rodiny. Kráčame spolu v dobrom a zlom. Podávame si pomocnú ruku. Zdieľame spolu radosť, smútok, hnev. Výnimkou nie je ani dnešok. Hoci nielen AS Trenčín, ale aj množstvo našich partnerov prežíva komplikované obdobie, snažíme sa spoločne nájsť cestu, ako pomôcť najbližším okolo nás.
12.4.Archív | ASTV priniesla relive prenos odvety proti IFK GöteborgastvKlubová televízia #ASTV priniesla #relive prenos z odvetného stretnutia 2. predkola Európskej ligy UEFA zo sezóny 2013/2014 proti švédskemu mužstvu IFK Göteborg. Zápasom vás sprevádza vtedajší kapitán mužstva Miloš Volešák.
10.4.Archív | Prvý zápas na európskej scéne proti IFK Göteborg pod taktovkou VolešákaastnV závere roka 2011 vznikla klubová televízia - ASTV. Odvtedy získala už viac ako päť tisíc pravidelných odberateľov. Na svojom konte má viac ako 3,5 milióna zhliadnutí, cez 200 000 videných hodín, stovky reportáží a desiatky priamych prenosov. Postupne vám prinášame pohľad do archívu ASTV.
10.4.Komunita | Fanúšikovia priniesli takmer 2000 € na vyčistenie pamätníkaastnFanúšikovia AS Trenčín prispeli na vyčistenie a skrášlenie Pamätníka umučených v trenčianskom lesoparku Brezina sumou takmer 2000 €. Stalo sa tak vďaka dražbe špeciálnych dresov k 75. výročiu Slovenského národného povstania. Náš tím sa v nich predstavil v ligovom stretnutí proti FC Nitra.
9.4.eSports | Kadák a Brandis v sobotu proti DAC 1904astnAS Trenčín vám počas veľkonočného víkendu prinesie špeciálny program. Jedným z vrcholov bude zápas nášho esportového tímu proti DAC 1904 Dunajská Streda. Hrať sa bude FIFA20 na hernej konzole PlayStation. Sledujte nás na našom webe, facebooku a instagrame.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa